Zlatá neděle OTEVŘENO 9:30 - 12:00.

×
info

Vázání Marker Alpinist 12 black/titanium

Ultralehké odolné a spolehlivé pinové vázání Marker s možností nastavení až 12 DIN.
Produktové číslo10012463
VýrobceMarker
6 490,- Kč (9 399,- Kč) - 31%
5 363,64 bez DPH
Skladem

Popis produktu

Marker přichází s pinovým ultralehkým vázáním Alpinist 12, které váží bez brzd pouhých 245 gramů (kus). Alpinist posune vaše výpady a vysokohorské přechody opět dál i výš. Varianta "12" je určena pro "těžší váhy" a razantní jízdu.

Patka vázání reaguje na flexi lyže při jejím prohnutí a nabízí aktivní kompenzaci délkového deficitu. Tři polohy podpatěnky pro snadnější výstup v rozsahu 0°, 5° a 9° je možné snadno nastavit pomocí košíčku hole. Stejně tak přepnutí mezi módem ski/walk je velmi jednoduché a intuitivní. Možnost přesného nastavení vázání vůči botě umožní posun komponentu patky o 15 mm. Špička při sjezdu umožňuje díky široké základně značnou pevnost a stabilní přenos sil na podložku. Pevnost materiálu špičky vázání je posílena o karbonová vlákna a integrované elastomery pro snadné nacvaknutí boty v jakékoliv podmínce.

 

kategorie skitouring (fitness skitouring, skialpinismus)
doporučená šířka lyží výrobce neuvádí
doporučená hmotnost lyží výrobce neuvádí
brzdy ano - 90, 105, 115 mm
polohy patní podpěry 3 - 0°, 5°, 9°
slot pro stoupací železa ano - 106, 120 mm
posun ano - 15 mm
vypínací síly 6 - 12 DIN* (vertikální i boční nastavení)
hmotnost páru 490 g (bez brzd), 670 g (s brzdami)

 

* DIN, zkratka pro Deutsches Institut für Normung (Německý institut pro normalizaci), je průmyslově přijatá škála nastavení vypínací (uvolňovací) síly pro lyžařská vázání. Ačkoli identická sada norem je publikována Mezinárodní organizací pro normalizaci (ISO), většina výrobců uvádí právě DIN. Vypínací síla DIN bude nastavena technikem obchodu na základě vaší hmotnosti, výšky a úrovně lyžařských schopností vzhledem k vybranému vybavení.

  

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit