info

Servisní práce Sagita servis lyží

Obsahuje - broušení skluznice, broušení hran, opravu skluznice, úhlování spodní hrany, lineární strukruru, voskování a leštění.
VýrobceSagita
690,- Kč
570,25 bez DPH

Popis produktu

Základní přebroušení - přebroušení plochy skluznice na brusném pásu slouží k odstranění starého vosku.

Boční úhlování hran - úhel boční hrany závisí na typu a charakteru použití, zkušenosti uživatele a tvrdosti podložky. Základní úhlování se provádí pomocí brusného pásku v rozsahu 89–87°. Správně volený úhel zabezpečuje dokonalému kontaktu hrany se sněhovou podložkou v průběhu celého oblouku v závislosti na charakteru lyže. Pro skitouringové lyže doporučujeme úhel 89° (max. 88°).

Finální broušení (lineární struktura) - na ideálně rovnou plochu skluznice „rýsujeme“ finální strukturu použitím brusného kamene s obměnou otáček jeho rychlosti, rychlosti posuvu a přestavění povrchové struktury. Velmi důležitá servisní operace, která zásadně ovlivňuje kluznou vlastnost plochy skluznice (odvod vody tvořící se pod skluznicí). 

Tuning spodní hrany - je nedílnou a nezbytnou součástí kompletní úpravy hrany. Slouží k přenosu účinnosti bočního úhlu hrany na sněhovou podložku zejména při jízdě po hraně při carvingovém oblouku, zabraňuje nežádoucímu zařezávání hran.

Voskování - strojem Waxmaster 2, kontaktní mazaní a následné leštění skluznice. Po navoskování skluznice dostanete úplně jiný pocit z jízdy. Ta se stává mnohem zábavnější, jednodušší a rychlejší. Výsledný pohyb na svahu je pak elegantnější a technika jízdy lepší.

Naposledy prohlížené

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit